Tani Game Pass - czy warto?

Xbox Game Pass to świetna usługa, której subskrypcja przekłada się na dostęp do wielu gier na konsole z serii Xbox One i Xbox Series X. Opłacanie subskrypcji w skali roku kosztuje znacznie mniej, niż kupowanie gier w wersji fizycznej, a nawet cyfrowej. A czy jest sposób, aby Xbox Game Pass był jeszcze tańszy?

Tani Game Pass – czy warto?

Z pewnością warto zainteresować się ofertą sklepu internetowego TaniePremium.pl. Znajdziesz tam m.in. właśnie Tani Xbox Game Pass, który jest tą samą usługą. W ofercie TaniePremium.pl Tani Game Pass kosztuje jedynie 16,90zł za 2 miesiące, w przeciwieństwie do oficjalnej dystrybucji, w której cena wynosi 60zł za miesiąc. Musisz przyznać, że to świetna okazja. To jedynie 202 zł rocznie.

Co zawiera Tani Game Pass?

Tani Game Pass to ta sama usługa, w pakiecie na TaniePremium.pl otrzymujesz dostęp do konta z wykupioną usługą Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate. Logujesz się na nim na swojej konsoli Xbox, a następnie przelogowujesz na swoje regularne konto Xbox. Możesz grać i zapisywać postępy na swoim koncie Xbox. To olbrzymia zaleta, ponieważ postępy w rozgrywce nie przepadną po zmianie Taniego Game Pass na następny.

Co zawiera Xbox Live Gold? – Tani Game Pass w multiplayer

Xbox Live Gold służy głównie do rozgrywki internetowej – bez niego przez sieć nie pograsz. Dodatkowo co 2 tygodnie otrzymujesz próbny dostęp do 3 gier na z góry określony czas?

Co zawiera Xbox Game Pass? – Tani Game Pass w pigułce

Poza usługą Xbox Live Gold, Tani Game Pass zawiera jeszcze jedną usługę. Usługą tą jest Xbox Game Pass Ultimate. Jest to nic innego, jak dostęp do bilblioteki ponad 100 gier, bez konieczności ich kupowania. Grę pobierasz ze sklepu Microsoft i instalujesz na swojej konsoli. Następnie możesz z niej korzystać tak długo, jak ważna jest Twoja subskrypcja. Xbox Game Pass Ultimate zawiera także dostęp do biblioteki gier EA Play – zasada jest identyczna jak w przypadku bazy Xbox Game Pass. Tani Xbox to idealne rozwiązanie dla zagorzałych graczy, ale również dla okazjonalnych użytkowników konsol Xbox.

Gra w chmurze z Taniem Game Pass

Tani Game Pass pozwala również toczyć rozgrywkę przy użyciu technologii chmurowej. Co to znaczy? W dużym uproszczeniu oznacza to, że posiadająx Xbox One nie musisz przechodzić na nowszą generację konsol. Gra jest odtwarzana na serwerze, z którym łączy się Twoja konsola/ Sterujesz oczywiści przy pomocy swojego pada. Należy jednak wspomnieć, że jest do tego wymagane szybkie łącze internetowe.

Tani Game Pass to prawdziwa okazja dla fanatyków interakcji w wirtualnych rozgrywkach, zarówno internetowych, jak i w trybie single player. Decydując się na skorzystanie z usługi, zyskasz dostęp do obszernej bazy gier. Dzięki temu nie musisz kupować na własność tytułów, w które chcesz zagrać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj