Świeczki pływające - jak je wykorzystać?

Obecnie moda na dekoracje w postaci różnego rodzaju świeczek wróciła. To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy organizują w najbliższym czasie przyjęcia, a przy tym mają dość ograniczony finansowo budżet lub zwyczajnie nie chcą wydawać dużo na dekoracje. Jak jeszcze można wykorzystać świeczki pływające? Aranżacje stworzone w oparciu o nie prezentują się bardzo ciekawie, więc, jeżeli jesteście ciekawi szczegółów, zapraszamy do artykułu.

Przyjęcia i imprezy – unikalna dekoracja na stole

Długie, szklane wazony w postaci cylindrów oraz prostopadłościanów to częsty element dekoracyjny na sali weselnej. Chcecie, aby wasza aranżacja wyglądała naprawdę wyjątkowo? W takim wypadku wystarczy pójść tylko o jeden krok dalej i wykorzystać kolorowe świece pływające, aby stworzyć naprawdę unikalną i ciekawą w formie dekorację na stoły weselników. Z uwagi na to, że obecnie baza kolorystyczna świeczek tego rodzaju jest naprawdę duża i z pewnością okaże się wystarczająca nawet dla najbardziej wymagających, tego rodzaju dekoracje sprawdzą się świetnie również przy okazji innych przyjęć – np. osiemnastek, studniówek czy zabaw sylwestrowych. Z uwagi na bezpieczeństwo przy stole z takimi ozdobami nie powinny jednak siedzieć dzieci. Bardzo interesujące modele świeczek pływających można znaleźć pod linkiem: https://szklanatorebka.pl/pl/c/SWIECZKI-PLYWAJACE/119.

Aranżacja poczekalni i recepcji – atrakcyjne wnętrze

Świeczki pływające sprawdzają się też jako dekoracje w domu i w różnego rodzaju ośrodkach. Prowadzicie rodzinny biznes? Agroturystyka, branża ogrodnicza, fryzjerstwo, branża beauty, salony sukni ślubnych, ośrodki SPA, hotele, restauracje – te wszystkie dziedziny gospodarki mogą postawić na stylowe dekoracje w postaci pływających świeczek. Obecnie design recepcji czy poczekalni naprawdę ma znaczenie, dlatego też wielu przedsiębiorców stawia na mało konwencjonalne rozwiązania w tym zakresie. Dekoracje w postaci pływających świeczek oraz kwiatów to dobry krok w nowoczesność i budowę pozytywnego wizerunku marki, która dba o dobry design.

Dekoracja z użyciem świeczek w praktyce – jakie kolory?

Kolorystyka świeczek pływających, których można użyć do stworzenia dekoracji zależy od tego gdzie ma się ona znaleźć. W przypadku wesel doskonałym wyborem będzie jasny róż i delikatna szarość, choć ciekawie będą wyglądać również czerwone świeczki w kształcie serduszek. Przyjęcia sylwestrowe mają bardziej zimowy klimat, dlatego też dobrze będą wyglądać tutaj zielenie czy turkusy oraz bordo. Kolory świeczek do aranżacji firmy mogą wpisywać się w barwy zawarte w jej logo, ale jeszcze lepszym pomysłem będzie dopasowanie koloru do wnętrza recepcji czy innego pomieszczenia, w jakim umieszczona zostanie dekoracja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj