Jakie buty najczęściej stają się fetyszem?

Najprostsza odpowiedź na tytułowe pytanie brzmi: każde buty mogą stać się fetyszem. Fetyszyzm jest preferencją seksualną, która może zogniskować się na części ludzkiego ciała, na przedmiocie, zapachu, dźwięku, miejscu, typie aktu seksualnego czy zachowaniu partnera w łóżku. Niektóre fetysze działają tylko na wybrane osoby, a inne nikogo nie pozostawiają obojętnym. Do tej drugiej kategorii należą szklanki – ukochane buty (nie tylko) fetyszystów.

Wszyscy ludzie w mniejszym lub większym stopniu zdradzają objawy parafilii nazwanej fetyszyzmem. Jeżeli silnie podnieca Cię zapach partnera, jego pępek czy buty, to wszystko jest w najlepszym porządku. Gdy nie potrzebujesz partnera, a do orgazmu wystarcza sam fetysz, to znak, że coś poszło nie tak i warto zasięgnąć porady specjalisty. Fascynacja damskimi butami zazwyczaj nie jest niczym groźnym.

Dlaczego szpilki są takie podniecające?

Nie jest przypadkiem, że kobieta, która chce kusić, zakłada szpilki. Na czym polega ich erotyczna moc? To proste: wydłużają nogi. Wzrok może wędrować długo i rozkosznie od czubka szpilki aż do bioder. Największe wrażenie robią kilkunastocentymetrowe szpilki na platformach (szklanki). Gigantyczne platformy, w klasycznej wersji przezroczyste (stąd nazwa szklanki), wydłużają optycznie nogi i wysmuklają całą figurę. Obuwie łączone z pole dance (taniec na rurze) jest jednocześnie jednym z ulubionych męskich fetyszy.

Szklanki pozwalają wznieść się ponad powierzchnię podłogi, a w metaforycznym sensie również ponad przeciętność i stereotypowe role – pozwalają kobiecie dominować. Dlatego stały się jednym z elementów stroju amatorskich i zawodowych dominatrix. Wśród fetyszystów wrażliwych na wyroby z wetlooku, lateksu lub lakierowanej skóry najsilniejszą ekscytację wywołują szklanki z cholewami ponad kolano. Ten rodzaj butów elektryzuje obserwatorów obu płci i w każdej sytuacji – kobieta w takim obuwiu natychmiast przykuwa wzrok. 

Szpilki nie są jedynym modelem butów cenionym przez fetyszystów. Wielkim wzięciem cieszą się buty bardzo różnych typów, które wyróżnia wyraźny zapach stóp. Działają podobnie jak używana bielizna. W tym przypadku fetyszem jest nie tyle przedmiot, ile jego zapach – naturalna woń spoconych stóp lub miejsc intymnych.

Jakie ubrania pasują do szklanek?

Klasyczne szpilki szklanki doskonale komponują się z długimi sukienkami i lateksowymi kombinezonami. Panie, które doskonale czują się w swoim ciele i są pewne jego magnetyzmu, mogą poprzestać na makijażu i biżuterii: wysportowane, nagie ciało na gigantycznych szklanych platformach to widok, od którego nie da się oderwać wzroku. 

Co włożyć do szklanek z wysokimi cholewami, doradza specjalistka reprezentująca sex shop online Afrodyta: – Ten spektakularny typ obuwia doskonale komponuje się z bielizną z lateksu i gorsetami. Najważniejsze jest to, aby nad cholewkami butów pozostawić choćby niewielki fragment nieosłoniętych ud. Wystarczy kilkucentymetrowa przerwa pomiędzy cholewkami a brzegiem skórzanej spódniczki czy sukienki. Górna część ubioru powinna równoważyć wizualnie buty, co oznacza, że nie może być to raczej zwiewny, koronkowy szlafroczek. O wiele lepszy będzie skórzany płaszczyk lub sznurowany gorset, najlepiej z metalowymi klamrami i zamkami błyskawicznymi. Bardzo pikantnym uzupełnieniem takiego kompletu może okazać się maska na oczy lub maska zasłaniająca całą głowę. Pozostaje do rozstrzygnięcia kwestia majtek i stanika. Opcje są przynajmniej dwie: można maksymalnie utrudnić dotarcie do części intymnych lub wyeksponować je ostentacyjnie, pozostawić bez jakiejkolwiek osłony. Wszystko zależy od obranej strategii i tego, czy zbliżenie ma się zakończyć penetracją.

Na zakończenie uwaga na temat BHP: jeżeli szpilki nie są obuwiem, którego używasz na co dzień, to szklanki mogą Cię zaskoczyć i sprawić spore problemy z poruszaniem się. Dlatego najpierw potrenuj chodzenie, siadanie i ulubione pozycje seksualne w szklankach, a dopiero potem zabierz je na randkę. W czasie nauki chodzenia obserwuj się w lustrze, aby sprawdzić, w jakich pozach i w jakiej bieliźnie prezentujesz się najseksowniej. Zyskasz w ten sposób pewność siebie, która jest jednym z najlepszych afrodyzjaków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj