Najczęściej kupowanym prezentem (zwłaszcza dla panów) jest butelka dobrego alkoholu. Tak się przyjęło, że gdy nie wiemy co ofiarować osobie świętującej jakąś wyjątkową okazję (niezależnie czy jest to kobieta, czy mężczyzna), sięgamy właśnie po ten produkt. Wybór jest ogromny i nie ma tak dużych obaw o nietrafiony prezent. Jak jednak zapakować szklaną, najczęściej okrągłą i niekształtną formę? Co zrobić, aby wyglądał on ładnie, a nie tandetnie? A może nie pakować go wcale?

Opakowanie na wino – jakie wybrać?

Do niedawna bardzo często sięgało się po papier i rozpoczynała się walka niczym o ogień, aby prezent wyglądał dobrze i gustownie. Obecnie ta trudna i czasami karkołomna czynność została znacznie ułatwiona przez różnego rodzaju gotowe opakowania na wino. Najprostszą formą jest typowa wąska i wysoka papierowa torebka. Bywa jednak, że wybrana na prezent butelka jest za duża albo zbyt ciężka do takiego opakowania. Nikt nie chciałby chyba aby prezent wypadł z niej i rozbił się w drobny mak u stóp obdarowywanej osoby. Tragedia murowana.

Opakowania na butelki z nadrukiem

Może zatem pójść w coś o wiele solidniejszego? Na rynku jest obecnie dość duży asortyment drewnianych skrzyneczek na wino albo inne alkohole. Takie pojemniki z pewnością wytrzymają znaczny ciężar szklanego prezentu z płynną zawartością. Możemy również wybrać opakowania na butelki z nadrukiem. Grawerowanie dedykowane możemy zlecić już przy zamawianiu takiego produktu. Pojedyncza albo nawet potrójna skrzyneczka będzie ciekawym opakowaniem, a zarazem posłuży obdarowanej osobie znacznie dłużej niż papierowa torebka. Taki nadruk z datą ważnego wydarzenia z pewnością będzie miłą pamiątką, gdy już zniknie butelka z podarowanym alkoholem. Warto zatem zdecydować się na wybór takich opakowań na butelki z nadrukiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj