Wycieczka motocyklowa za granicą - które kraje warto zwiedzić?

Dla pasjonatów motoryzacji zagraniczna wycieczka motocyklowa, jako wakacyjny plan, to z pewnością strzał w dziesiątkę. Jest to dość nietypowy, lecz coraz popularniejszy sposób na spędzanie wolnego czasu. Ci, którzy kochają motocykle, z pewnością zapamiętają takie wakacje do końca życia, ale jakie kraje właściwie warto zwiedzić na tym pojeździe? Spieszymy z odpowiedzią!

 HISZPANIA:

Ten słoneczny raj z pięknymi plażami i jeszcze piękniejszymi widokami to pozycja numer jeden w naszym zestawieniu. Hiszpania to kraj obfity w wiele dróg, gdzie w czasie jazdy dookoła rozciągają się bajeczne widoki. Offroad po Andaluzji, a może Costa Blanca lub wycieczki objazdowe, brzmi znakomicie, prawda? Taki wyjazd motocyklowy to z pewnością niezapomniane wrażenia motoryzacyjne, kulturowe i oczywiście kulinarne. Hiszpański klimat zachwyci każdego, a w towarzystwie innych motocyklistów tworzyć się tam będą niezapomniane wspomnienia.

PORTUGALIA:

Kraj pięknych uliczek, wzgórz i krajobrazów – czego chcieć więcej od udanego wyjazdu? Offroad czy objazd, decyzja należy do Ciebie. W tym kraju nie brakuje offroadowych torów i objazdowych ulic. Wycieczka motocyklowa do Portugalii pozwoli na zwiedzanie wspaniałych obiektów architektonicznych, podziwianie unikatowych widoków, a przede wszystkim wykorzystanie motoryzacyjnej pasji na maxa.

KOLUMBIA

Ten kraj zdecydowanie odbiega od powyżej wypisanych europejskich pereł. Przenosimy się do Ameryki południowej, gdzie motocyklem zwiedzić można Kolumbię. Kraj, w którym zostaniemy potraktowani jak goście, nie turyści, zachwyci egzotyczną fauną i florą nawet najbardziej wymagających podróżników. Wybierając się na wycieczkę motocyklową do tego kraju można zwiedzić zaskakującą Bogotę, zobaczyć na właśnie oczy dżunglę Amazońską i niesamowite pasma górskie znacznie różniące się od tych europejskich.

Jak zorganizować taką podróż?

Organizacja takiej podróży na własną rękę jest możliwa, lecz bardzo czasochłonna i może przysporzyć wiele stresu. Najlepiej postawić na zaufane biuro, które posiada doświadczenie w organizowaniu wycieczek motocyklowych. Idealnym przykładem takiego biura jest MOTOFIESTA organizująca wycieczki do każdego z wyżej wymienionych krajów. Z Motofiestą na motocyklu, lub na wyjeździe offroad 4×4 możesz nawet poznać Afrykę, lub surowy klimat Islandii, nie przejmując się sprawami organizacyjnymi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj