Przysmaki Milord — pyszna alternatywa dla sztucznych przysmaków!

Przysmaki Milord ostatnio cieszą się dużą popularnością, przede wszystkim ze względu na skład, atrakcyjną formę oraz możliwość dostarczenia dodatkowych składników odżywczych. Smakołyki cechują się tym, że zostały wykonane w pełni z naturalnych składników. Mięso przeznaczone do wyrobu smakołyków dla psa zostało wysuszone ciepłym powietrzem w niskich temperaturach i pokrojone na odpowiednie porcje. Z reguły smakołyki mają kształt pasków, ale dostępne są również kulki czy kawałki. Dzięki specjalnemu sposobowi wytwarzania, produkty są bezpieczne epidemiologiczne oraz nie wymagają użycia żadnych środków chemicznych czy konserwujących. W ofercie są również dostępne gryzaki z naturalnego poroża jelenia lub łosia czy suszone żwacze, tchawice i skóry różnych gatunków zwierząt (przede wszystkim wołowe). Przysmaki Milord występują również w formie kawałków dla psów, które preferują mniejsze przekąski lub w celu ułatwienia ich podania.

Przysmaki dla psa Milord — co należy wiedzieć?

Skład przysmaków Milord jest w 100% naturalny i zwykle znajduje się w nich jedynie mięso pochodzące od odpowiedniego gatunku zwierzęcia. Wyjątkiem są ciastka dla psa z dodatkami warzywnymi, owocowymi lub roślinnymi, dzięki którym nabierają nowych walorów smakowych i zapachowych. Wszystkie produkty są bezpieczne dla psów z alergiami (oprócz sytuacji, w których pies jest uczulony na główny składnik przysmaku), a także białko pochodzące z mięsa jest łatwo przyswajalne przez organizm. Gryzaki wykonane z poroży jeleni lub łosi są poddawane obróbce termicznej, eliminującej wszystkie drobnoustroje mogące zaszkodzić psu (w tym bakterie z rodzaju Salmonella). Przysmaki Milord wykonane z poroża są podzielone na dwie grupy: połówki poroży (przeznaczone dla psów mniejszych i tych, które się spotykają z porożem po raz pierwszy) oraz poroże pełne (przeznaczone dla czworonogów większych ras).

Zalety podawania przysmaków Milord

Przysmaki charakteryzują się średnią twardością, co sprawia, że pies musi je żuć. Dzięki temu wzmacniane są zęby i dziąsła, a także usuwany jest kamień nazębny, co dodatkowo odświeża oddech czworonoga. Dostępne w ofercie gryzaki wspomagają również zachowanie odpowiedniej kondycji jamy ustnej. Gryzaki z poroży jeleni lub łosi pomagają utrzymać psa zajętego, gdy ten niezbyt lubi zabawki lub gdy zabawki dostępne w sklepach szybko się psują. Rozpracowanie poroża zajmuje czworonogowi więcej czasu, a dodatkowo nie pęka i nie łamie się jak zwykła kość. Jest również bogate w wysoko przyswajalny przez psy szpik kostny. Wszystkie przysmaki Milord cechują się wysoką zawartością białka oraz niewielką ilością tłuszczu. Posiadają również wysoką zawartość witamin A, E i D3, co sprawia, że są wspaniałą karmą uzupełniającą lub formą zdrowej nagrody.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj