Portfel cienki – dlaczego warto?

W dzisiejszych czasach minimalizm zapanował nad całym światem. Wszystko powinno zajmować jak najmniej miejsca i mówić niewiele o swoim właścicielu, pozostawiając wiele tajemnic. Moda ta przechodzi również na portfele, których cienkie opcje stają się coraz popularniejsze. Dlaczego warto na nie postawić i jak wypada ich funkcjonalność? Warto się temu przyjrzeć.

Portfel cienki – czy wszystko się zmieści?

Tysiące różnych kart i kuponów lojalnościowych, a do tego rachunki, gotówka, zdjęcia żony, dzieci, kota i sportowego samochodu. Wszystko to miesza się w portfelach mężczyzn, przez co często wydaje się, że portfel cienki nie poradzi sobie z tym wielkim wyzwaniem. Jak się jednak okazuje, wszystko to bardzo szybko ulega odchudzeniu, jeśli tylko przyjrzymy się, co jest tak naprawdę potrzebne w codziennym życiu.

Zdjęcia? Wszystkie znajdują się już na telefonie. Rachunki? Nie ma potrzeby zachowywać wszystkich zawsze przy sobie. Kupony lojalnościowe i różnorodne karty? Tutaj często okazuje się, że z większości już nie korzystamy, co skraca całą listę do gotówki i ważnych dokumentów. Ten brak niepraktycznych dodatków pozwala cieszyć się świetną organizacją i łatwością znalezienia wszystkiego, co potrzebne.

Jaki portfel cienki wybrać?

Portfel cienki jest dziś popularny, przez co na rynku można spotkać się z różnymi jego wersjami. Na co warto zwracać uwagę?

  • RFID – to zaawansowana metoda cyfrowa, dzięki której użytkownik może z łatwością dokonać płatności bez wyciągania karty z portfela. Warto wybierać opcje, które mają dodatkowe zabezpieczenia w postaci siateczek wykonanych z miedzi lub stali. W ten sposób można mieć pewność, że dane nie zostaną w żaden sposób ukradzione.
  • Materiał wykonania – tutaj najlepiej jest postawić na skórę w wersji naturalnej lub ekologicznej – obie spełnią swoje zadanie świetnie. Raczej powinno się unikać portfeli cienkich wykonanych z tekstyliów.
  • Kolorystyka – tutaj wiele zależy od upodobań, jednak w większości przypadków klasyczne, ciemne kolory okażą się najlepszą opcją, gdyż zredukują widoczność potencjalnych zabrudzeń.

Portfel cienki – dlaczego warto?

Wybierając portfel cienki należy przyjrzeć się jego zaletom. Co jest tutaj ważne?

  • Świetne w podróży i na co dzień – niewielka wielkość portfelów cienkich sprawdzi się idealnie w podróży, nie obciążając kieszeni.
  • Estetyka – dzisiejsze spodnie mają coraz mniejsze kieszenie, przez co duże portfele często wiążą się z nieestetycznymi wypukłościami.
  • Organizacja – mniej rzeczy to prostsza organizacja, a przez to i łatwiejsze odszukanie kluczowych elementów.

Wszystko to pokazuje, że portfele cienkie stają się coraz popularniejsze nie bez powodu. Oferują wiele zalet i funkcji, przez co warto się nimi zainteresować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj