Jak rozładować nadmiar energii u dziecka? Wybierz hulajnogę z siedziskiem marki Scoot and Ride Lemon!

Codzienna porcja ruchu na świeżym powietrzu jest gwarancją zdrowego, prawidłowego rozwoju oraz dobrego samopoczucia. Dotyczy to nie tylko dorosłych, ale przede wszystkim dzieci, w których drzemie nieskończona ilość energii. Dobrym sposobem na jej rozładowanie może być jazda na hulajnodze. Ciekawe propozycje w tym zakresie przygotowała marka Scoot and Ride Lemon, w której ofercie znajdziemy idealny pojazd dla maluszka, jak i starszaka.

Kultowe pojazdy od Scoot and Ride Lemon

Czy tylko klasyczny rowerek może posłużyć do wspólnych, rodzinnych eskapad na świeżym powietrzu? Oczywiście, że nie! Producenci artykułów dziecięcych poszli o krok dalej i oferują szeroki wybór pojazdów, ale tak zaprojektowanych, aby ich kupno nie nadwerężało domowego budżetu, a przynosiło wszystkim dużo frajdy i zabawy. Przykładem jest jeździk i hulajnoga 2w1 austriackiej firmy Scoot and Ride Lemon, który „rośnie razem z dzieckiem”. Początkowo służy jako komfortowy w przemieszczaniu się jeździk (lub rowerek), aby potem, bez najmniejszych trudności przekształcić się w nowoczesną, sprzyjającą szybszemu przemieszczaniu się hulajnogę.

Gdy bezpieczeństwo spotyka się z komfortowym użytkowaniem

Pojazdy austriackiej firmy Scoot and Ride Lemon od długiego czasu cieszą się popularnością. I trudno się temu nie dziwić, ponieważ na ich pomysłowy projekt, wykonanie z najlepszych materiałów oraz estetyczny wygląd nie można pozostać obojętnym. Jednak przede wszystkim na uwagę zasługuje bezpieczeństwo użytkowania. Każdy rodzic doskonale zdaje sobie sprawę, że na nic zda się najpiękniejsza hulajnoga, jeśli jej używanie mogłoby zagrażać zdrowiu malucha. Wie o tym również marka Scoot and Ride Lemon. Zarówno jeździk, jak i hulajnoga zostały tak zaprojektowane, aby w pierwszej kolejności zapewnić sprawne i bezpieczne przemieszczanie się. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie zastosowanie specjalnych zabezpieczeń, m.in. podkładki Safety-pad, która zapewnia odpowiedni balans i stabilność. Chroni przed niekontrolowanym przewróceniem, utratą kontroli czy utknięciem kół, w dużej mierze wpływając na wzrost bezpieczeństwa. Także antypoślizgowe koła przyczyniają się do wzrostu bezpieczeństwa, w szczególności na mokrym lub śliskim podłożu (np. w domu).

Do tego dochodzą liczne regulacje, aby używanie jeździka i hulajnogi Scoot and Ride Lemon było komfortowe dla wszystkich smyków, niezależnie od wieku. Sprzyja temu regulacja siedziska na trzech wysokościach: 22,5, 27 i 29 cm oraz kierownicy: w zakresie od 57 do 64 cm.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj