Dlaczego Thermomix jest tak popularny?

Thermomix cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród młodych i początkujących użytkowników, jak i naszych mam oraz babć, a także wśród profesjonalnych kucharzy. To nowoczesne urządzenie wielofunkcyjne, które znacznie skraca czas przygotowania wielu potraw. Dlaczego jest tak pożądany mimo dość wysokiej ceny? Poznaj fenomen Thermomixa.

Dlaczego warto kupić Thermomix?

Jeśli cenisz smak i zależy Ci na tym, by przygotowywać posiłki samodzielnie, nie tracąc na to dużo czasu, Thermomix jest godną zakupu inwestycją. Fakt, że łączy funkcje aż 12 sprzętów, jest często głównym argumentem dla osób, które zastanawiają się, czy warto kupić Thermomix. Wykona wszystko bez wysiłku i w bardzo krótkim czasie.

Oszczędza miejsce. Jeden gadżet kuchenny zamiast kilkunastu urządzeń? Brzmi dobrze! Thermomix to urządzenie innowacyjne i wielofunkcyjne – może pełnić wiele funkcji i zastąpić inne sprzęty – jak mikser, waga, młynek, czajnik, szatkownica czy maszynka do mielenia. Oferuje wiele, a zajmuje mało miejsca, co ma znaczenie w każdej kuchni. Nawet z dodatkowymi elementami zajmie mniej miejsca niż kilka lub kilkanaście urządzeń.

Oszczędza czas. Polacy spędzają w kuchni około 6,1 godziny tygodniowo. Thermomix pozwala skrócić czas przyrządzenia wielu dań oraz deserów, a także zajmuje w kuchni znacznie mniej miejsca niż kilkanaście dodatkowych sprzętów. Umożliwia między innymi gotowanie na parze, zagniatanie ciasta, ubijanie, przeprowadza fermentację, zetrze ser, zmieli ziarna i orzechy, przygotuje lody. W krótkim czasie przygotuje też przeciery, pasztety, sosy i zupy.

Prosta obsługa. Jego obsługa jest prosta i intuicyjna. Wystarczy wrzucić składniki do misy, włączyć odpowiedni program i poczekać, aż wszystko wykona się samo. Thermomix oferuje też wybór trybu użytkowania, jeśli chcesz mieć udział w procesie przyrządzania dania. Dodatkowo warto korzystać z dedykowanej aplikacji, która jeszcze poszerza zakres jego możliwości, a także z apek z przepisami.

Nowoczesność. Thermomix znany jest od wielu lat, gotują w nim także nasze mamy i babcie, ale nowy model wprost podbija serca młodych, którzy nie mają wiele wolnego na czasochłonne gotowanie. Nowy model wykorzystuje różne technologie, co znacznie poszerzyło jego możliwości i podniosło funkcjonalność.

Podstawowa wersja urządzenia to około 5,5 tys. złotych. Dla wielu osób taki jednorazowy wydatek może być problemem, ale firma umożliwia też zakup w ratach. Można też zdecydować się na kredyt gotówkowy z atrakcyjnym oprocentowaniem. Thermomix jest drogi, ale oferuje bardzo wiele możliwości i jest wykonany z wysokiej jakości materiałów – może posłużyć nawet przyszłym pokoleniom. Jeśli spędzasz w kuchni dużo czasu lub chcesz nauczyć się gotować smacznie i szybko, będzie udaną inwestycją.

Źródło:

https://biznes.wprost.pl/branze/500853/wyniki-miedzynarodowego-badania-na-temat-gotowania-wiedzy-kulina.html

https://androidguias.com/pl/apps-recetas-thermomix/

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj