Sylwia Dekiert ma dom w Czarnogórze. Do sielanki jednak daleko. „Wysiadł mi prąd”

0
39

Sylwia Dekiert kupiła dom w Czarnogórze. Cały proces relacjonuje w mediach społecznościowych. Wiadomo już, że nieruchomość wymaga generalnego remontu. Dziennikarka nie ukrywa, że jest dużo do zrobienia.

Artykuł oraz zdjęcie pochodzą z serwisu plotek.pl

Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem: https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,31942502,sylwia-dekiert-ma-dom-w-czarnogorze-do-sielanki-jednak-daleko.html?utm_source=RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=plotek

Zapraszamy do przeczytania

Autor artykułu: Iwona Smyrak

Zobacz także  Gienek i Andrzej z Plutycz otwierają biznes. Już na starcie pojawił się problem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj