Pavlović gorzko o bezdzietności. Żałuje, że nie ma dzieci?

0
9

Iwona Pavlović po raz pierwszy opowiedziała wprost o swojej bezdzietności. Jurorka „Tańca z gwiazdami” zdradziła, że śmierć mamy skłoniła ją do głębokiej refleksji nad życiem.

Artykuł oraz zdjęcie pochodzą z serwisu plotek.pl

Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem: https://www.plotek.pl/celebryci/7,198205,32789271,pavlovic-gorzko-o-bezdzietnosci-zaluje-ze-nie-ma-dzieci.html?utm_source=RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=plotek

Zapraszamy do przeczytania

Autor artykułu: Iwona Smyrak

Zobacz także  Obsługiwał Michała Szpaka. Muzyk miał pokazać swoje prawdziwe oblicze. Wystarczyły trzy zdania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj