Zatopione skały i inne monidła Jan Himilsbach

ISBN:

Published: 2002

Paperback

338 pages


Description

Zatopione skały i inne monidła  by  Jan Himilsbach

Zatopione skały i inne monidła by Jan Himilsbach
2002 | Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, RTF | 338 pages | ISBN: | 5.54 Mb

A wszystko uzupełnione znakomitym posłowiem Stanisława Manturzewskiego oraz opowieściami o Jasiu żony, znajomych, przyjaciół.Ot, choćby taka historia. Mówi jeden z kumpli.- Mamo w sobotę przyjedzie pan Maklakiewicz z panem Himilsbachem do nas naMoreA wszystko uzupełnione znakomitym posłowiem Stanisława Manturzewskiego oraz opowieściami o Jasiu żony, znajomych, przyjaciół.Ot, choćby taka historia. Mówi jeden z kumpli.- Mamo w sobotę przyjedzie pan Maklakiewicz z panem Himilsbachem do nas na weekend.Matka zachwycona, bo nie znała realii.-To muszą być wspaniali ludzie.Ja mówię:- No dobra zobaczysz, fajnie jest.Siedzimy rano w sobotę, jemy śniadanie, okno otwarte.

Piękna willa, piękny ogród, kurwa! Pod oknem nagle słychać tak:- A ja ci kurwa, mówię, że to jest tu.- A Ty mi nie pierdol, bo to nie jest tu.Matka Mówi:- Jacku, chyba przyjechali panowie, węgiel przywieźli.Ja mówię:-Nie! To przyjechał pan Himilsbach z panem Maklakiewiczem, kurwa!Albo jeszcze inna opowieść:Trzeba najpierw zaznaczyć, że wobec tzw.

dobrego towarzystwa Janek lubił rżnąć głupa i chamidło. A tu jakaś damula wypytuje go o gusta teatralne.- No więc niestety nie uczęszczam do budynków teatralnych.- Dlaczego przedkłada pan teatr telewizyjny nad instytucjonalny?- No więc - jeśli mam być szczery - to przed telewizorem mogę siedzieć w slipach.- A czy wyżej pan stawia swoją twórczość literacką czy kamieniarską?- Kamieniarską.- Czy mógłby Pan wytłumaczyć naszym czytelnikom - dlaczego?- Myślę, że dlatego, że moim dziełem granitowym nikt sobie dupy nie podetrze..I jak tu Himilsbacha nie kochać.Więcej anegdot, opowieści, relacji znajdziecie kupując książkę.A te opowiadania to wybór himilsbachowych perełek.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Zatopione skały i inne monidła":


fantasty.pl

©2014-2015 | DMCA | Contact us