Arwii z „Farmy” usłyszała diagnozę, która zmieniła wszystko. Tak zareagowała

0
36

Arwena „Arwii” Tarasiuk-Wilczewska z programu „Farma” poinformowała o tym, że choruje na nowotwór. Nie traci optymizmu.

Artykuł oraz zdjęcie pochodzą z serwisu plotek.pl

Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem: https://www.plotek.pl/plotek/7,111485,32160418,uczestniczka-farmy-choruje-na-nowotwor-przekazala-wiesci.html?utm_source=RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=plotek

Zapraszamy do przeczytania

Autor artykułu: Julia Mistarz

Zobacz także  Tłum gwiazd na pokazie Wolińskiego. Socha w kapitalnych spodniach, a Olejnik w ciężkich buciorach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj