Agnieszka Woźniak-Starak pokazała, co spotkało ją na Mazurach. „Serce pęka”

0
27

Agnieszka Woźniak-Starak spędza lato na Mazurach. Podczas wyjazdu wydarzyła się sytuacja, która mocno ją poruszyła. Dziennikarka podzieliła się z fanami nagraniem i poprosiła o rady.

Artykuł oraz zdjęcie pochodzą z serwisu plotek.pl

Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem: https://www.plotek.pl/najnowsze-plotki/7,194210,32185337,agnieszka-wozniak-starak-pokazala-co-spotkalo-ja-na-mazurach.html?utm_source=RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=plotek

Zapraszamy do przeczytania

Autor artykułu: Julia Mistarz, Dawid Rodak

Zobacz także  W Musze aż się zagotowało. Poszło o ubiór do teatru. "Niech mi jedna z drugą nie p******ą..."

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj